• Řešení problémů, diskuze a jiné problémy přesunuty na Discord
    Fórum již není tak aktivní jako dříve, a tak jsme přesunuli skoro veškerou aktivitu na náš Discord. Může se tedy stát, že zde nedostaneš odpověď a budeš zcela ignorován. Discord invite link: Odkaz
Status
Uzamknuto, nelze přidávat odpovědi.
vanilla-pozadi.png

Tak a je to tady, dočkali jsme se a po měsíci přinášíme další server na 1.14! Co nového se změnilo? To se dozvíme!

Lands
Hlavní novinkou na 1.14 je zajisté vrácená ochrana na Vanillu. Tato změna souvisí s dávno již oznámenou změnou Vanilla serverů. Mnoho hráčů si stěžovalo, že se tam nedalo hrát a prakticky bez ochrany to nijak nešlo. A tak na místo residencí, jsme přidali něco unikátního - Lands.

Lands nebo-li území v našem CM překladu fungují na základě chunků. Každý nový hráč na Vanille dostane 1 free chunk jako ochranu. Ve kterém má práva pouze on, popřípadě lidi co pozve. Díky novému rank systému aneb Ranks & Levels si postupně každý odemyká hraním a za pomocí plnění achievementů větší level a tím pádem i větší odměny = více chunků, hráčů v území atd.

Návod na Lands je již live na wiki: https://wiki.craftmania.cz/navody/lands.html

Achievementy a Rewards
Jak jsem psal, hlavím úkolem jak zvyšovat si svůj Vanilla level je plněním achievementů, těch je celkem 221 aktuálně ke dni spuštění. Přeji tedy všem happy plnění!

Proč nebyl update z 1.13?
Sliboval jsem že bude update, ale kvůli zásadním změním v statistikách a aby opravdu každý začal znova se opět udělal nový server na 1.14, starý 1.13 je stále dostupný na lobby nebo v kompasu na lobby.

To je vše! Tak bacha na Creepery!
 

Komentáře

Status
Uzamknuto, nelze přidávat odpovědi.

TEST

Status
Uzamknuto, nelze přidávat odpovědi.
Top