SF Game Svět 30 - pozvánka do cechu

Příspěvek napsal uživatel Vexory_27, 4 Prosinec 2018.

Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
  1. Zdravím, tak jsem si řekl že se znovu vrátím ke hře Shake and Fidget.

Včera jsem založil cech s názvem Chowbar Society s vůdcem Vexory_27. Jsme na světe 30 Česká Republika, bereme zatím od jakéhokoliv levelu. Pravidla jsou jednoduchá: Nenadávat, nespamovat, respektovat ostatní spoluhráče. Cech teprv běží den, a máme dohromady 3 členy. Budu rád když někdo bude mít zájem o členství našeho cechu :emoji_slight_smile:
    Své nicky prosím pište do odpovědí, nebo SZ.
    Cechu jsem chtěl dát typický hráčský název SF, ale buď byl zabraný, nebo nebyl k dispozici.

2. A hodně kvalitních členů. :emoji_smiley:

3. Ti co to mastí každý den mi ještě neodpověděli hlavně že řekli "jo super nápad klidně dneska ti ještě napíšu". Jinak, že mají slabý level mi zatím nevadí, je s nimi fajn komunikace a hlavně to jsou fajn lidi. :emoji_smiley:
    Možná to budeš brát jako výmluvu, ale vždycky začátky založení cechu byly nejtěžší, teda já si to tak myslím.

4. Ti co mastí každý den k tobě ani nepůjdou, protože můžou do cechu s lepšími bonusy a více rytíři.

5. Že já psal zrovna sem, kde se všichni chtějí jen shazovat.
    Myslel hráče o kterých vím, že do cechu půjdou, už několikrát se mnou byli v jiném světě. No nic tahle debata je o ničem, stejně tady nikdo nemá zájem. (v pondělí už se cech nějak dá do kupy) Takže lock :emoji_slight_smile:

6. Tak když o nich víš, není problém jim napsat. :emoji_smiley:

A nějakého shazování jsem si nevšiml.

Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
Craftmania © 2015 - 2018, All Rights Reserved
Created with by Jacob Hill