Rozhovor s Krocanem

Příspěvek napsal uživatel MercyCZ, 12 Srpen 2017.

 1. Po delší odmlce (protože jsem líný a měl jsem blok na vymýšlení otázek) jsem konečně udělal dlouho slibovaný rozhovor... Tentokrát s helperem jménem Liturkey (aka Krocan nebo Liturkit).


  Ahojda Krocánku... Díky že jsi mě konečně dokopal to s tebou sepsat. Nerad to zdržuju a tak přejdeme k první otázce: Jak tě napadl tvůj nick?

  Můj nick... Hale, po pravdě... Žádný velký příběh to nemá... Jednoduše... Jako Warez jsem měl několik nicků a jako poslední byl bcturkey... Poté jsem však dostal možnost koupit si originálku... Tak jsme přemýšlel nad nickem a napadlo mě právě Liturkey... To díky minulému nicku... Zprvu jsem se však jmenoval LiturkeyCZ, ale jméno "Liturkey" je samo o sobě dost originální, tak jsem odstranil po roce i tu koncovku :emoji_slight_smile:
  Z toho nicku pak vznikl Krocan, krocánek a další úžasný přezdívky... :emoji_smiley:

  Aha, takže jako další člen AT, jsi prostě vyšel ze svého warez nicku... Zajímavé :emoji_smiley:
  Nuže, pokračujeme: Na jakou otázku by jsi nechtěl odpovídat?
  (zaslal Zip)


  Pozdravuju Zipa... :emoji_smiley: V podstatě mi je to jedno, ale moc bych nechtěl odpovídat na otázky kolem osobního života... :emoji_smiley: Samozřejmě ti na ně odpovím, pokud to nebude tak hrozné... Celkově nemám ještě rád takové ty klasické otázky jako "co rád piješ?" atd... :emoji_smiley: To už ale znáš.

  Další otázka (a nepsal jí žádnej admin): Máš rád Kebab?

  Em... :emoji_smiley: Tady prozradím jedno tajemství... Sice jako Turek kebaby Dykolovi dělám, jenže jsem ho nikdy v životě neměl... :emoji_smiley:DDD
  Ale jo, mám ho rád xD

  Mám tady celkem starou otázku...: Jak se stavíš k tomu, že je opět zavedeno vedení?

  Wow... Zajímavá otázka... :emoji_smiley: Vím, že Wejk kolikrát říkal, že se už zavádět nebude, tím mě trošku naštval... :emoji_smiley: Jinak k samotnému vedení... Sepii mi nevadí, pokud se nám nebude blbě šahat na práci :emoji_smiley: Sice jeho nástup byl dost rychlej, ale jo... Přeju mu to :emoji_smiley:
  Víme jak to dopadlo s Flafym (Který je teď builder... em em :emoji_smiley:)... Takže pokud neudělá stejnou chybu, je mi to jedno :emoji_smiley: Zatím se ukázalo, že nás vedení nijak neovlivňuje... Teda takhle řečeno... Přímo neovlivňuje :emoji_smiley:

  Ok, další: Jak jsi vlastně dlouho v AT ? (bonus: jak dlouho hraješ na CM ? )

  Hehe... :emoji_smiley: V podstatě na CM jsem tak dlouho, jak dlouho jsem v AT :emoji_smiley: V AT jsem tak přibližně od března/dubna... Hrál jsem snad jenom hodinu na serveru, ale i tak jsem v AT :emoji_smiley: (Díky Waka :emoji_smiley:)

  Když nemáš žádnou praxi na CM jak ses tedy do AT dostal? (bonus: jak ses obecně dostal k CM?)

  Oboje to výjde na stejno... :emoji_smiley: Nebudu ti to tady rozepsiovat do detailů, aby mě ta osoba už po druhé nezabila :emoji_smiley: Jednoduše... Soony skončil na CM a přišel ke mě na server... Začali jsme se bavit... Přišla potom jedna holka a ta to celé pokazila... :emoji_smiley: Na CM jsem vlastně jen díky Soonymu, takže mu moc děkuju a on to ví :emoji_smile: Bez něho bych ani nevěděl, že CraftMania existuje... To co se stalo mi překopalo od základů názor a vztahy :emoji_smiley: Jsem neskutečně rád, že jsem na CM... Jelikož se tím nabalil i Indian (ano, jsem recenzent na Indianovi :emoji_smiley:) a celé mě to změnilo... :emoji_smiley: Našel jsem si spoustu kamarádů a nejen kamarádů... :emoji_smiley: Taky něco víc, ale to tady nebudeme řešit :emoji_smiley:

  Pověz nám nějákou historku (funny, sad, jak chceš) ohledně MC (myšleno na CM)

  Hm... Celkově bych bral jako největší historku to, co se stalo mezi mnou a Soonym... :emoji_smiley: Ale když nebudu řešit zrovna tohle, tak asi to, že jsme spolu s mým nejlepším kámošem (@michal12sk) měli už celkem 5 serverů a vlastně jsem se díky MC naučil spoustu věcí... Vývoj webů, pluginů a všeho kolem toho :emoji_smiley: Teď už jsme kamarádi asi tak přes 4 roky a pořád si spolu voláme :emoji_smiley: Taky mě chtěl málem zabít, když jsme přešel z mého serveru na CraftManii... :emoji_smiley:
  Takže ta historka je asi on... :emoji_smiley: Vše co jsme objevili... (Třeba jak crashnout jeden nejmenovaný server, spoustu exploitů) :emoji_smiley: V podstatě jsme taková parta hrabalů, co se hrabe tam, kam nemá :emoji_smiley: Taky si pamatuju, jak dostal ban na GT od Dakada (bývalý vývojář) s důvodem "Nehrabej se tam, kam nemáš" :'D


  Jaký máš názor na to, jak to tu vede wake?

  Wejka celkem uctívám jako osobu... :emoji_smiley:DDD Možná to vyzní divně, ale dělá pro tenhle server vše co může :emoji_smiley: Občas jsou nějaké menší zmatky v AT, ale server celkově vede dost dobře... :emoji_smiley: Jediné co mi vadí, je rychlost vyvíjení miniher a někdy až příliš radikální řešení :emoji_smiley: Jinak je Wejk super osoba a povídám si s ním dodnes i mimo CM :emoji_smiley: Z majitelů velkých serverů mi přijde jako nejlepší... Berme to, koho má za majitele GT... Montyho... :emoji_smiley: (Vůbec ho tady nechválím, abych dostal Admina :emoji_smiley:DDD) jk

  hej, to je moje práce, žebrat a lézt do zadku wakovi, abych dostal admina, co zkoušíš jako
  Jaký máš vztah k zvířatům, pokud máš, tak jaké je tvoje oblíbené? A kdyby jsi si mohl vybrat mezi zvířaty a lidmi, co by sis vybral?


  Nikdy jsem neměl zvíře, kromě papouška :emoji_smiley: Takže zatím je nejoblíbenější ptactvo... (Bez dvojsmyslů :emoji_smiley:) Každopádně jsem také přemýšlel nad kočkou... Mezi člověkem a zvířetem? Člověka... Možná to je jen kvůli tomu, že jsem neměl jiné zvíře, než papouška, ale s člověkem si víc popovídáš a máš více možností... Ale tady začíná patová situace... Tohle může vyznít dost morbidně... Ale představ si, že si máš vybrat mezi tím, jestli zabiješ random člověka/nemocného známého, nebo třeba psa... Koho by jsi ty zabil? Tady nikdy člověk neví... Já bych si třeba vybral, že bych radši zabil člověka... Pokud by byl vážně nemocný a třeba by se i takhle týral, tak ho radši zabiju, než živé zvíře... Co když máš zabít nemocného psa? Zabiješ jeho, nebo člověka? Tenhle názor je dost složitej a nemůžu to nějak přesně určit... Ale lidé se někdy můžou chovat na úrovni zvířete... Takže tak... :emoji_smiley:DD

  hm, nu, takže nakonec jedna od kluků z Indianu
  Lukáši, ví doma, že jsi gay?


  Killera zabiju... :emoji_smiley: Ne nevědí, protože Gay nejsem :emoji_smiley:DDD To se vztahuje k té otázce, jak jsem se dostal na CM, ale zatím to neřešme :emoji_wink: Prostě gay nejsem... Probohaaa :emoji_smiley:

  Chceš něco vzkázat lidu craftmanie?

  Heh :emoji_smiley: Jednu věc... Jsem rád, že jsem vás všechny poznal a pokud se něco pokazí, pořád byla tohle jedna z mých největších životních zkušeností do dneška :emoji_smile: Dále u nás hrajte, přitahujte k nám své kamarády a nebojte se hrabat, tam kam nemáte :emoji_smiley: Najdete tím tajemství, které ostatní servery skrývají :emoji_wink: :emoji_smiley:DDDD Pokud máte další otázky, šup s nima přímo dolů do komentářů, na každou rád odpovím :emoji_smiley:
  Gosh, to bylo deep :emoji_smiley:

  A na úplný konec, nominuj jednoho člena AT do hlasování o dalším rozhovoru.

  Jelikož už Ami byla, tak si asi zvolím Zipa :emoji_smiley: (:  A to bylo všechno z rozhovoru :Đ Tenhle byl o něco kratší, ale to je tím, že jsem moc časově vytížený...

  Příště tedy @Ropacint (pokud bude chtít)
   
  • Like x 6
  • Dortík x 2
  • Sušenka x 1
  • Hype! x 1
  • Přátelské x 1
  • List
 2. Jak se pohoršit před celým serverem... :emoji_smiley:
  [​IMG]
   
  • Like Like x 1
  • Sušenka Sušenka x 1
  • Přátelské Přátelské x 1
  • List
 3. Lukáši, ví doma, že jsi gay?|| To se vztahuje k té otázce, jak jsem se dostal na CM

  docela by mě zajímala historie.. :emoji_smiley::emoji_smiley:
   
 4. :emoji_smiley:DDDDD To ví jen pár lidí
   
 5. Pěknej rozhovor. :emoji_slight_smile:

  Kdybych ale mohl něco navrhnout, co třeba udělat nějakou diskuzi, mezi členem týmu a hráčem, nebo mezi hráčem a jiným hráčem. (Ohledně problémů serveru a různých dalších pikantností) ?

  Takovej tématický a zároveň debatní dvoj-rozhovor. :emoji_smiley:
   
 6. Jak jsem říkal... Pokud se chceš na něco ptát, napiš to přímo sem :emoji_smiley: Ještě už bylo pár rozhovorů, tak to můžeš psát tam :emoji_smiley: Ale chápu tvojí myšlenku :emoji_smiley:
   
 7. Jo, tady označím dva (myšlenkově) odlišný lidi a napíšu tu, jaký mají názor na tohle a na tohle... :emoji_smiley:
   
 8. no, není to to, co jsi psal, ale mám v plánu udělat rozhovor i s lidmi mimo AT :emoji_smiley: a tam budou úplně jiný otázky :emoji_smiley:
   
 9. Doufám, že to budou alespoň zajímaví lidé... :emoji_smiley:
   
 10. To s tím kebabem bys měl napravit! :emoji_smiley:
   
 11. Někdy půjdeme spolu :emoji_frowning: :emoji_smiley:
   
  • Přátelské Přátelské x 1
  • List
 12. Přes padesát stejných smajlíků. To je umění. :emoji_zipper_mouth:
   
 13. Celý AT rovnou :emoji_smiley:
   
 14. :emoji_smiley:
   
 15. To je přes padesát krát nahrazení :emoji_smile: na ":emoji_smiley:"
   
 16. Liturkey jaký máš nazor na to že mam ban? xD :emoji_smiley:
   
 17. wtf takových smajlíků
   
 18. padesát odstínů smajlíků? :emoji_smiley:

  Každopadně i na ty hovory s hráči se teším.
   
 19. jn :emoji_head_bandage:
   
 20. Mno, jelikož jsem to už naznačil, tak to řeknu rovnou; rozhovor s hráči bude vedený trochu... Jinak. Mám v plánu kus z toho, co řekl delfik a kus od sebe... Zatím to ale vidím na moc práce a kvůli tomu to musím odložit na dobu neurčitou... Ale plánuju něco většího po dalším rozhovoru :emoji_slight_smile:
   
Craftmania © 2015 - 2017, All Rights Reserved
Created with by Jacob Hill