Premium | Web & Discord + 1 CT ZDARMA

Příspěvek napsal uživatel Veverka_153, 5 Červenec 2018.

Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
  1. Protože hraju na craftmanii hodně dlouho a nemůžu si kupovat CT a ani žádné vip (uz) a navic je tvoje volba komu to dáš dej si to komu jen chceš

• Sušenka Sušenka x 1
    • Legrační Legrační x 1
    • List
  2. protože to chci

3. Premium už mám, ale ten CT by sa hodil.. Pretože si veverka a ja mam rád veverky lebo maju peknú srsť.. XD

• Like Like x 2
    • Sušenka Sušenka x 1
    • List
  4. Lidi, všichni ti kteří si stěžují že sem hráči píší blbosti, tak soutěž běží až do konce července, takže ty pořádné slohovky sem hráči začnou psát (teda myslím) teprve na konci měsíce, protože mají větší šanci že si jich pořadatel soutěže všimne... :emoji_slight_smile:))

5. protože nehraju ani PUBG ani fortnite, nehádám se co je lepší, hraju mc a mám rád CM, je mi 17, a protože mám rád veverky

6. Protože jsem autista

7. Ve vesmíru vznikají přirozeně. A to buď gravitačním kolapsem, kdy dojde k zhroucení hmoty v daném prostoru (zánik neutronové hvězdy), nebo akumulací hmoty, kdy v prostoru dochází vlivem gravitačních sil k jejímu seskupování. Například aby se ze Země stala černá díra, musela by se stlačit na těleso o poloměru cca 1 cm. Existuje teorie vzniku miniaturních černých děr, která se po vzniku téměř okamžitě vypaří. Teoreticky mohou vznikat v důsledku srážky atomů v urychlovači, jako je LHC urychlovač v CERNu.

• Kreativní Kreativní x 1
    • List
  8. Protože mě v metru přepadnout nějaký smažky a taxi mě obrat o všechna peníze.

9. Gud češtin.

10. Proč protože proto nic něco..

11. Proč ? : PROTOZE SEM VRODRRR

12. Melancholie je stav při kterém je člověk v depresi, která může vést až k sebevraždě. Tímto trpí lidé, kteří prožili nějaké psychické trauma, nebo mají vrozené melancholické myšlenky. Někteří trpí hůř, jiní méně.

13. K čemu ti to bylo když už premium mas?:emoji_laughing:

14. Chce jen CraftTokeny :beSmart:

15. Protože moje premium není moje a nekoupil jsem si ho,ale dostal,takže kdybych dostal druhé zdarma bylo by to good af

16. Premium bych daroval @Horzičkaaa :3

• Přátelské Přátelské x 2
    • List
Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
Craftmania © 2015 - 2018, All Rights Reserved
Created with by Jacob Hill