Minecraft 1.13

Příspěvek napsal uživatel MrWakeCZ, 19 Červenec 2018.

Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
  1. Myslele jsem to, že na Skyblocku mi to nestačí :emoji_slight_smile:

• Legrační Legrační x 1
    • List
  2. No to se dá nastavit :emoji_smiley:

3. Přímo na svym isu jo? :emoji_smiley: To já na to podle mě práva nemám.

4. Minimálně do verze 1.12.2 byla maximální výška světa pro stavení 256.

5. A svety sa zachovajú alebo bude wipe?

6. Nebude wipe, ale updaty na 1.13 nebudou brzo.. né za měsíc, ani né za 2.. možná dýl. Záleží na Spigotu,který uvádí že to bude trvat fakt dlouho kvůli rozsáhlým změnám.

• Přátelské Přátelské x 2
    • List
  7. Těším se na survival 1.13.. Za jak dlouho to tam bude ?? :emoji_smiley:

8. Asi dva měsíce?

9.  
  10. Veľký pokrok, a veľké + Mojangu, preto čo spravili s 1.13 nemám slov. Strašne dobre sa mi hrá v tej verzii, dá sa tam vyhrať celkom na dosť dlhú dobu. A su tam veľke možnosti pre staviteľov.

11. Myslím, že tlačit na Wakea s 1:13 nemá moc cenu, máte snad někdo už optifine? Ne, já také ne. Oficiální vyjádření tvůrců: "Minecraft 1.13 came with some bugs, so the release of version 1.13.1 is already expected, and because of this, Optifine and Minecraft Forge should only be completely released after the more stable version of Minecraft 1.13, which should be 1.13.1 or 1.13.2." Česky volně: "MC1.13 přišel s nějakými chybami, proto je vydání 1.13.1 velmi očekáváno a z toho důvodu budou Optifine i MC Forge uvedeny až po vydání stabilnější verze, což bude 1.13.1 nebo 1.13.2." Asi tak.
    Takže prosím kloučky, kteří o tom sice nic nevědí, ale moooooc tu jednatřináctku chtějí, aby si ještě chvilku, stejně jako my, počkali.

• Souhlas Souhlas x 2
    • Like Like x 1
    • Vítěz Vítěz x 1
    • List
  12. jestli zase dokážu nějak nainstalovat, aktualizovat atd. Minecraft a půjde mi Craftmania tak se jako dost těším na ten podvodní svět xd

13. Novej podvodní svět je SUPER (hlavně utopenci s trojzbci), ale je to plný bugů a padá v nejnevhodnějších okamžicích.
    Pokud to nebude stabilní tak nemá cenu to rozjíždět pro lidi.

14. rest in peace pro lidi co nemají dobrý pc

• Sušenka Sušenka x 3
    • Souhlas Souhlas x 2
    • List
  15. 1.13.1 by měla být trošku optimalizovaná :emoji_smiley:

16. Však já si pamatuju verzi 1.2.1 ! to byli jen kostičky, ach ty časy....

Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
Craftmania © 2015 - 2018, All Rights Reserved
Created with by Jacob Hill