DALŠI PROFESIONALNI MAPA

Příspěvek napsal uživatel Lukyson1, 6 Květen 2018.

?

JE TO KRASA JAK MINULE?

1. NE, PUGLAND BYL LEPSI

2 hlas(ů)
    7.4%
  2. NE, JE TO STEJNE BLBY JAK PUGLAND

2 hlas(ů)
    7.4%
  3. ANO, JE TO KRASNEJSI

3 hlas(ů)
    11.1%
  4. JE TO TA NEJVETSI KRASA VSECH KRAS

5 hlas(ů)
    18.5%
  5. JE TO STEJNE KRASNY JAKO PUGLAND

5 hlas(ů)
    18.5%
  6. KRASA

7 hlas(ů)
    25.9%
  7. DOKONALOST

4 hlas(ů)
    14.8%
  8. fui

10 hlas(ů)
    37.0%
  9. JE MI VAS LITO TAK VAM DAM TOHLE

5 hlas(ů)
    18.5%
Více odpovědí je povoleno.
Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
  1. Sudden_n asi si neviděl moje vyjádření, že ? Koukni se na něj a pak mi tu nepiš tyto pičovinky prosímtě :emoji_wink: Ještě naposledy.. Já Robin nejsem a nikdy jsem nebyl.

2. Ty máš co říkat Vecktusi

3. Ne ale jde o to, že asi před půl rokem se tu řešil nějakej Robin, že to jsem já nebo co a kvůli něčemu mě pošpinili a všechno hodili na mně a já jsem do dnes nepochopil o co se jedná.

• Legrační Legrační x 1
    • List
  4. http://prntscr.com/jh858l tho yo

5. Kámo ty si teda případ :emoji_slight_smile: I tohle jsem odůvodnil.. Já totiž všechno řeším za bráchu :emoji_slight_smile: aha že.. Klidně se podívej třeba na MCsearch.. nebo tak něco.. Proč bych měl 2 originálky :emoji_slight_smile: RobinHoodCZ a Walder_

6. Argumentoval jsem ti důkazem a je mi v celku jedno či to vezmeš jako ***** nebo jak modurej člověk. Tvá IP se zhoduje holt, i mě říkají Vecktus a budeš si tím muset projít, tvůj problém, že tvůj ,,brácha" dělal bordel a smutné je, že on už teď nehraje a je moudré si požádat u waka aby ti zmenil nick. Někdy uvažuj co uděláš, jakej dement by měnil nick svému bratrovi na PC

7. A co ? Že máš 2 originálky ? Můžeš to použít na odškodnění tvé zlé pověsti. I tak pravda se jednou ukáže.

8. Tak něco k tomu dodám.. Je jasné, že se IP shoduje, když jsme oba ve stejném baráku .. Navíc ještě mi není tolik, abych si zbytečněl kupoval MC navíc.. Rodiče by to ani nedovolili :emoji_smiley:

9. To ti je jako 10 nebo proč si nemůžeš "něco" koupit bez svolení rodičů? Chápu kdyby jsi to utrácel za cigarety alkohol nebo taaak, ale ty si nemůžeš koupit Mc? Vážně? :emoji_rolling_eyes::emoji_thinking:

10. To nemáš 20 euro na to aby jsi si koupil jeden minecraft ? Sorry ale ten tvůj brácha nehrá minecraft nebo co ?či hrá aj on za Walder ? Priznal jsi sa na GayTeam forku, že jsi Robin_Hood

11. Ne spíš jde o to, proč bych si tu danou věc měl kupovat dvakrát, když už to mám ? To by mi nedovolili

12. No brácha teď přestal hrát a na konkurenci jsem hrál jen nějakou dobu

13. Ja to tu teda lockujem a bežte sa hádať do súkromnej správy...

• Přátelské Přátelské x 2
    • Sušenka Sušenka x 1
    • Legrační Legrační x 1
    • List
Status:
Uzamčeno, nelze přidávat odpovědi.
Craftmania © 2015 - 2018, All Rights Reserved
Created with by Jacob Hill